Folluk sert Plastik PVC olduğundan hijyenik ortam sağlarsınız. Folluk ile kanatlı hayvanlarınız rahat şekilde civciv yumurtaları çıkartacaktır

Folluk tavuk ördek keklik bıldırcın gibi kanatlı hayvanların yumurtlama yerine denir. Yumurtlamak için folluğu kullanırlar veya follukta gurka yatarlar. Genelde modern çiftliklerde kullanılan bu tür follukların temizliği çok kolay ve hızlı olduğundan tercih edilmektedir.

Montajı basit olan folluk duvara 4 vida ile monte edilir. Vidalara asma imkanınız da vardır. Temizlik için yerinden kolayca çıkartın ve temizlik sonrası yerine geri takın. Kuluçka Makinesi içine folluktan çıkan yumurtaları yükleme yapabilirsiniz.

çeşitleri ve fiyatları folluk büyüklüğüne ve kalitesine göre değişir. Satılık eğimli plastik tavuk, ördek, hindi, bıldırcın veya kaz hobi amaçlı folluk çeşitleri.

Home » Mağaza » Folluk

Tek bir sonuç gösteriliyor

Tavuk Folluk

144,90 
Tavuk Folluk her türlü kanatlı hayvanlar için uygun örneğin tavuk ördek bıldırcın keklik gibi kuluçka ya yatan cins tavuklar için kullanılır uygun fiyatı ile efe kuluçka makineleri