Kuluçka Center Tavuk Kafesi Sistemlerinde 2.4 m uzunluğundaki her bir ünitede 4 göz bulunmaktadır. Gözler tel bir ara bölme duvarları ile birbirlerinden ayrılmaktadır. Göz yüksekliği yemlikten yemliğe 59 cm’dir.

Sistem, her 60 cm’de bir “U profil” ayaklarla desteklenmiştir. Sağlam yapılı konstrüksiyonu sayesinde, 3 kattan 8 kata kadar platformsuz ve ilave destek elemanı gerekmeksizin, 14 kata kadar da platform kullanılarak modüler olarak kurulabilir. 150 m’ye kadar problemsiz çalışabilen bir sistemdir.

Kafes Gözleri

Kafes gözlerinin tasarımında maksimum verim ve hayvan konforu göz önünde tutulmuş ve tek elle açılabilen sürmeli kafes kapakları ile, hayvanlara tek elle ve kolayca ulaşılabilmesi sağlanarak zaman ve işgücü kazancı sağlanmıştır.

Özel tasarlanmış alt hasır teli ile, temiz ve kırıksız yumurta elde etmenin yanı sıra, yumurtacı tavuklar için rahat ve konforlu bir zemin oluşturulmuştur.

Yemleme Sistemi

Yumurta tavuğu kafeslerinde en önemli faktörlerden yemin yumurtaya dönüşüm oranı, Kuluçka Center Yumurta Tavuğu Kafes Sistemlerinde maksimum düzeye ulaştırılmıştır.

Sistem, verimliliğin en üst düzeye ulaştırılması için dizayn edilmiştir. Otomatik yem arabalı yemleme sistemi, yemin ayar aparatları ile homojen, güvenli ve hızlı bir şekilde dağılımını sağlar.

Zincirli yemleme sistemi opsiyonel olarak müşterilere sunulmaktadır.

Home » Mağaza » Kafes Sistemleri

Gösterilen sonuç sayısı: 4

Civciv Besleme Kafesi

1.225,00 
Civciv besleme kafesi civcivlerin rahat sağlıklı gelişme büyüme sağlar hijyenik ortamda yetişmeleri gereken büyütme ünitesidir yetiştiricilerin satın alması gereken ürün

Civciv Büyütme Kafesi

1.870,00 
Civciv büyütme kafesi 50 tavuk civciv kapasiteli ana kucağı içerisinde 15-20 gün 32 - 35 derecede büyümeleri gerek daha sonra büyük tavuk sürüsüne katılır

KKTC Kargo ücreti Kuluçka Dünyası

109,90 
KKTC Kargo ücreti Kuluçka DünyasıKKTC Kargo ücreti Kuluçka Dünyası. AKSESUARLAR Online Sipariş Edin.KKTC Kargo ücreti Kuluçka Dünyası

Tavuk Taşıma Kafesi

444,90 
Tavuk taşıma kafesi güvenceli rahat canlı hayvan kasası nakliyesi sağlıklı transport kasası yer kaplamaz hijyenik ortamda nakil imkanı kolay taşıma yerden tasarruf katlanabilir